Dianie vo farnosti

Byť jeden pre druhého (letný tábor na fare)

Hoci už prišla jeseň a s ňou aj školské rok, radi by sme vám prinieseli zopár spomienok na začiatok letných prázdnin, pretože v priestoroch fary, ihriska a parku sa konal "English Summer Camp" - denný letný jazykový tábor, ktorého hlavným heslom bolo "byť jeden pre druhého".
Узнать больше О Byť jeden pre druhého (letný tábor na fare) »

Vystúpenie speváckeho zboru Heliantus na hodových slávnostiach

Na hodových slávnostiach v sobotu 30. júna na Námestí rodiny vystúpi aj náš spevácky zbor Heliantus - mládežnícky zbor, ktorý môžeme počuť na nedeľných svätých omšiach v našom kostole. Srdečne Vás pozývame, budete si môcť vypočuť piesne z muzikálu "Projekt" a piesne z koncertu, ktorý sme nedávno odohrali u našich priateľov v Srbsku. Chcete vedieť viac...?
Узнать больше О Vystúpenie speváckeho zboru Heliantus na hodových slávnostiach »

Duchovná obnova v našej farnosti (aktualizované 25.6.2018)

Do našej farnosti zavítal Peter Štúr, misionár pochádzajúci z bývalého Československa, usadil sa a dlhé roky pracoval USA. Prichádza k nám, aby nás povzbudil, rozprúdil kresťanskú krv v našich žilách, aby nám pomohol spoznávať Božiu vôľu. Nenechajme si ujsť túto jedinečnú príležitosť, akých v našich končinách nemávame veľa a navšetívme prednášky, semináre, ktoré počas tohoto týždňa prebiehajú v kostole vždy po sv. omši.
Узнать больше О Duchovná obnova v našej farnosti (aktualizované 25.6.2018) »

Sviatok najsvätejšieho Kristovho tela a krvi - "Božie telo"

Vo štvrtok 31. mája sme oslávili sviatok najsvätejšieho Kristovho tela a krvi, ľudovo nazývaného aj "Božie telo". Tradičná procesia s lupeňmi kvetov sa konala v nedeľu a rovnako ako po minulé roky, ľudia v zástupe kráčali ku štyrom oltárikom za sprievodu spevu a modlitby.
Узнать больше О Sviatok najsvätejšieho Kristovho tela a krvi - "Božie telo" »

Prvé sväté prijímanie detí v roku 2018

Sväté prijímanie, alebo sviatosť Eucharistie završuje uvádzanie do kresťanského života. V sobotu 26. mája sa v našej farnosti konala veľká slávnosť - vyzdobený kostol, čakajúce deti odeté v jednotných rúchach. V tento deň 15 detí prijalo najsvätejšie Telo v podobe svätej Eucharistie. Zavŕšili tak celoročnú prípravu na tento deň.
Узнать больше О Prvé sväté prijímanie detí v roku 2018 »
Показывается результатов: 1 - 5 из 140.
Предметов на странице 5
из 28

Odkazy na videá