Dianie vo farnosti

Duchovný život v novembri

Pravidelná poklona pred Eucharistiou pokračuje od pondelka do štvrtku, rovnako aj škola modlitby v stredu. Srdečne ste všetci pozvaní!
Read More About Duchovný život v novembri »

Pravidelná poklona a škola modlitby v týždni 29.10 - 4.11

Tento týždeň pravidelná eucharistická poklona NEBUDE z dôvodu dlhého dovolenkového obdobia. Taktiež tento týždeň nebude ani stretnutie Školy modlitby.
Read More About Pravidelná poklona a škola modlitby v týždni 29.10 - 4.11 »

Škola modlitby

Od 17. októbra bude v pastoračnom centre prebiehať každú stredu o 19.00 ŠKOLA MODLITBY. Spolu sa zamyslíme nad modlitbou v Biblii, preberieme ako sa modlili niektoré osoby v Biblii a v dejinách kresťanstva a pozrieme sa aj na modlitbu v iných náboženstvách.
Read More About Škola modlitby »

Prosba Pápeža Františka

Svätý Otec František sa na sviatok svätých archanjelov Michala, Gabriela a Rafaela (29.9.2018) obrátil na všetkých veriacich s prosbou, aby počas mesiaca október zintenzívnili osobnú i komunitnú modlitbu za Cirkev. Pozýva ich, aby pri modlitbe ruženca osobitne vyprosovali na príhovor Panny Márie a archanjela Michala ochranu pred nástrahami diabla, ktorý stále hľadá, ako by nás oddelil od Boha a vzájomne rozdelil.
Read More About Prosba Pápeža Františka »

Jesenná zbierka šatstva

Sociálna pastoračná komisia organizuje jesennú zbierku šatstva v piatok 26. októbra od 15:00 do 19:00 a v sobotu 27. októbra od 9:00 do 13:00 na fare v Záhorskej Bystrici (za kostolom).
Read More About Jesenná zbierka šatstva »
Showing 1 - 5 of 146 results.
Items per Page 5
of 30

Odkazy na videá