Dianie vo farnosti

Farské oznamy 21. – 27. januára 2019

Je týždeň modlitieb za jednotu keresťanov. Prebieha aj pravidelná eucharistická poklona od pondelka do štvrtku a škola modlitby v stredu.
Read More About Farské oznamy 21. – 27. januára 2019 »

Farské oznamy na I. TÝŽDEŇ OBDOBIA CEZ ROK

Pravidelná eucharistická poklona a škola modlitby pokračujú od 14.1. Stretnutie rodičov detí prvého sv. prijímania v utorok, tento týždeň bude vysielať internetové rádio Rádio Mária sv. omše z našej farnosti.
Read More About Farské oznamy na I. TÝŽDEŇ OBDOBIA CEZ ROK »

Farské oznamy na týždeň po narodení Pána

Pravidelná eucharistická poklona a stretnutia Škola modlitby budú pokračovať v týždni od 14. januára, v nedeľu bude sviatok Krstu Krista Kráľa.
Read More About Farské oznamy na týždeň po narodení Pána »

Farské oznamy na II. týždeň narodenia Pána

V pondelok budevďakovná sv. omša o 15-tej hod., spoločná modlitba o 23.00 hod. Prikázané sviatky v utorok 1.1. a v nedeľu 6.1. Pravidelná poklona a škola modlitby v tomto týždni nebudú.
Read More About Farské oznamy na II. týždeň narodenia Pána »

Farské oznamy na 4. adventný týždeň a týždeň narodenia Pána

Tento týždeň slávime Božie narodenie. 25. a 26. decembra večerné sv. omše nebudú. Vo štvrtok 27. decembra bude možné nechať si požehnať mladé víno. V nedeľu 30. decembra bude sviatok sv. rodiny, moželia si budú môcť obnoviť manželské sľuby. Pravidelná eucharistická poklona a stretnutia Škola modlitby počas vianočných sviatkov nebudú.
Read More About Farské oznamy na 4. adventný týždeň a týždeň narodenia Pána »
Showing 1 - 5 of 158 results.
Items per Page 5
of 32

Odkazy na videá