Dianie vo farnosti

« Späť

Vystúpenie speváckeho zboru Heliantus na hodových slávnostiach

Vystúpenie speváckeho zboru Heliantus na hodových slávnostiach

Na hodových slávnostiach v sobotu 30. júna na Námestí rodiny vystúpi aj náš spevácky zbor Heliantus - mládežnícky zbor, ktorý môžeme počuť na nedeľných svätých omšiach v našom kostole. Srdečne Vás pozývame, budete si môcť vypočuť piesne z muzikálu "Projekt" a piesne z koncertu, ktorý sme nedávno odohrali u našich priateľov v Srbsku. Chcete vedieť viac...?

Približne pred rokom boli u nás na návšteve naš priatelia zo Srbska, my sme ich boli pozrieť nedávno na prelome apríla a mája, podelili sme sa a radosť v podobe koncertu a skrátenej verzie muzikálu "Projekt". Predstavenie nesie silné posolstvo - čo sa často stane ak človek Boha "odloží bokom" a verí len v seba, ale aj o nádeji, ktorá chodí ruka v ruke s láskou.

Na našich stránkach ste mohli v minulosti zaznamenať informáciu o predstavení muzikálu “Projekt”. Zrodil sa v Záhorskej Bystrici, jeho otcom je náš Paľko Smolík, účinkujúcich a hudobníkov môžete stretnúť v speváckom zbore Heliantus, ktorý spieva najmä na nedeľných svätých omšiach.

Viac o muzikále projekt - https://www.farabystrica.sk/dianie/-/blogs/muzikal-projekt-

Srbská Vojvodina, ale najmä Báčsky Petrovec a miestni ľudia, s ktorými sme sa stretli, na nás z krátkej ale dlhej cesty zanechali dojem, akoby sme prišli do neďalekej dedinky. Hoci sme boli v krajine za Maďarskom, naša rodná slovenčina z úst miestnych obyvateľov a ich veľké a otvorené srdcia pre nás znamenali akoby druhý domov.

Viac o našom výlete v Báčškom Petrovci si môžete prečítať v blogu.

Ďakujeme nášmu Pánovi za to, že nám požehnal tieto nezabudnuteľné zážitky!

Prejsť do fotogalérie

 

 

Ďalej

Odkazy na videá