Dianie vo farnosti

Up2Me: “Je to na mne” Farnosť Bratislava – Záhorská Bystrica v čele inovatívneho procesu formovania detí a mládeže na Slovensku

V roku 2014 spojili svoje sily Hnutie Nové rodiny a Chlapci a dievčatá za jednotu v Taliansku a spolu s univerzitným inštitútom Sofia v Loppiane vytvorili inovatívny proces citového a sexuálneho dozrievania detí a mládeže. Úmyslom bolo napomôcť preadolescentom a adolescentom (9-17 rokov) ich harmonickému a globálnemu dozrievaniu, aby v tomto citlivom období vedeli hodnotiť rôzne životné štýly a medzi nimi si aj správne vyberať.
Čítaj ďalej o Up2Me: “Je to na mne” Farnosť Bratislava – Záhorská Bystrica v čele inovatívneho procesu formovania detí a mládeže na Slovensku »

Jesenné hudbohranie

V Nedeľu 8. októbra sa v našej farnosti udialo milé podujatie s názvom Jesenné hudbohranie.
Čítaj ďalej o Jesenné hudbohranie »

Dyňobranie

Pozývame vás na sobotné dyňobranie - rodinnú akciu v sobotu 21. októbra popoludní na Námestie rodiny. Od 13.hod budeme vyrezávať jesenné dekorácie z dyní.
Čítaj ďalej o Dyňobranie »

Jesenné hudbohranie

Pozývame vás na Jesenné hudbohranie - koncert, na ktorom si možete vypočuť hudbu rôzneho žánru od malých začínajúcich a nadšených amatérských a rovnako aj profesionálných hudobníkov zo Záhorskej Bystrice. Bude sa konať v nedeľu 8.10.2017 o 14.hod v parku sv. Petra a Pavla v prípade nepriaznivého počasia v Spoločenskom dome.
Čítaj ďalej o Jesenné hudbohranie »

Poklona Eucharistickému Ježišovi pokračuje

V týchto dňoch sa po lete opäť obnovila poklona Eucharistickému Ježišovi vždy od pondelka do štvrtku v čase od 18-tej do 21.00 hod. Všetci sme pozvaní, aby sme prišli a v adorácii strávili čas s Ježišom.
Čítaj ďalej o Poklona Eucharistickému Ježišovi pokračuje »
Ukazujem 1 - 5 z 119 výsledkov.
Položiek na stránku 5
z 24

Odkazy na videá