Dianie vo farnosti

Poklona Eucharistickému Ježišovi pokračuje

V týchto dňoch sa po lete opäť obnovila poklona Eucharistickému Ježišovi vždy od pondelka do štvrtku v čase od 18-tej do 21.00 hod. Všetci sme pozvaní, aby sme prišli a v adorácii strávili čas s Ježišom.
Čítaj ďalej o Poklona Eucharistickému Ježišovi pokračuje »

Hrubé hody vo farnosti

Počas víkendu 2. - 3. septembra sme mali v Záhorskej Bystrici "Hrubé hody" - pripomínali sme si výročie posviacky nášho kostola. Kostol bol slávnostne posvätený (konsekrovaný) v roku 1834.
Čítaj ďalej o Hrubé hody vo farnosti »

Výročná púť do Marianky

Uplynulý víkend sa v susednej Marianke, jednom z najstarších pútnických miest na Slovensku, konala výročná púť, na ktorú už tradične prichádzajú aj ľudia zo vzdialených kútov Slovenska. Naša farnosť sa už tradične zúčastňuje na tejto púti pri príležitosti sviatku Narodenia Panny Márie.
Čítaj ďalej o Výročná púť do Marianky »

Pozývame vás na Turešinafest 2017

V nedeľu o 16.00 hod. prídite na farské ihrisko všetci, ktorí máte radi kukuricu, hráte rodinné hry, chcete sa pozabávať a zažiť opäť niečo nové! Tešíme sa na vás!
Čítaj ďalej o Pozývame vás na Turešinafest 2017 »

Našla sa mikina

V nedeľu 18. júna sa na farskom ihrisku našla mikina (veľkosť pre dieťa vo veku 7-8 rokov) šedej farby s pestrofarebnými skatebordami. Mikinu si môžete vyzdvihnúť na tel. čísle 0904 328 186.
Čítaj ďalej o Našla sa mikina »
Ukazujem 1 - 5 z 115 výsledkov.
Položiek na stránku 5
z 23

Odkazy na videá