Dianie vo farnosti

Našla sa mikina

V nedeľu 18. júna sa na farskom ihrisku našla mikina (veľkosť pre dieťa vo veku 7-8 rokov) šedej farby s pestrofarebnými skatebordami. Mikinu si môžete vyzdvihnúť na tel. čísle 0904 328 186.
Čítaj ďalej o Našla sa mikina »

Púť do Marianky na slávnosť Svätej trojice

V nedeľu 11. júna sme na slávnosť Svätej Trojice spoločne išli na tradičnú púť do Marianky, kde sme slávili svätú omšu vo svätom údolí.
Čítaj ďalej o Púť do Marianky na slávnosť Svätej trojice »

Prvé sväté prijímanie

V sobotu 10.v júna sa v našej farnosti konala veľká slávnosť. Deti, ktoré sa od jesene 2016 dôsledne pripravovali na tento mimoriadny deň, prvýkrát pristúpili ku svätému prijímaniu.
Čítaj ďalej o Prvé sväté prijímanie »

Homília pápeža Františka vo Fatime: V nebi máme Matku

Vatikán/Portugalsko 13. mája (RV) Prinášame v plnom znení homíliu pápeža Františka, ktorú predniesol počas svätej omše pri príležitosti 100. výročia zjavenia Panny Márie trom malým pastierikom vo Fatime.
Čítaj ďalej o Homília pápeža Františka vo Fatime: V nebi máme Matku »

100. výročie zjavení Panny Márie vo Fatime

“Nadprirodzené zjavenia a znamenia poznačujú dejiny, vstupujú živo do ľudského konania a sprevádzajú putovanie sveta, prekvapujúc veriacich i neveriacich. Tieto prejavy, ktoré nesmú protirečiť obsahu viery, musia smerovať k ústrednému bodu Kristovej zvesti; k láske Otca, ktorá vzbudzuje v ľuďoch obrátenie a dáva nám milosť, aby sme sa mu zverili so synovskou oddanosťou.
Čítaj ďalej o 100. výročie zjavení Panny Márie vo Fatime »
Ukazujem 1 - 5 z 111 výsledkov.
Položiek na stránku 5
z 23

Odkazy na videá