Dianie vo farnosti

17. farský ples - v znamení „radosti”

Aj tento rok organizujeme farský ples, ktorý sa bude konať v sobotu 10. februára o 19:00 hod. v Spoločenskom dome v Záhorskej Bystrici. Predpredaj vstupeniek na farskom úrade. Viac info na plagáte v článku
Čítaj ďalej o 17. farský ples - v znamení „radosti” »

English summer camp 2018

Počas letných prázdnin pripravujeme denný letný tábor pre deti s výučbou anglického jazyka. Deti čakajú pohybové aktivity, hravá angličtina, hry, tvorivé dielne a kopec zábavy...
Čítaj ďalej o English summer camp 2018 »

Zbierka trvanlivých potravín a hygienických potrieb

Pozývame Vás zapojiť sa do zbierky trvanlivých potravín a hygienických potrieb, ktorú organizujú obe naše sociálne komisie: obecná a farská. Vyzbierané predmety odovzdáme OZ Vagus, ktoré sa v teréne v Bratislave stará o ľudí bez domova.
Čítaj ďalej o Zbierka trvanlivých potravín a hygienických potrieb »

Sviatkom Krstu Krista Pána sa skončilo v cirkvi vianočné obdobie

Pôvodne si cirkev pripomínala sviatok Krstu Krista Pána spolu s poklonou troch mudrcov. V nedeľu 7. januára sme si pri sv. omšiach pripomínali sviatok Krstu Krista Pána. Krst Ježiša v rieke Jordán sa stal medzníkom v jeho pozemskom živote, pretože sa stal začiatkom jeho verejného účinkovania. Túto skutočnosť zaznamenali všetci štyria evanjelisti – Matúš, Marek, Lukáš a Ján.
Čítaj ďalej o Sviatkom Krstu Krista Pána sa skončilo v cirkvi vianočné obdobie »

Mikuláš v našom kostole

Dátum 6. december je veľmi dobre známy asi všetkým deťom. A nie nadarmo, meniny vtedy oslavuje Mikuláš a my si pravidelne pripomíname tohoto svätého biskupa, ktorý počas svojho života obdaroval mnoho ľudí.
Čítaj ďalej o Mikuláš v našom kostole »
Ukazujem 1 - 5 z 128 výsledkov.
Položiek na stránku 5
z 26

Odkazy na videá